1.PPDU_2.jpg
FOTO WEB.jpg

Naše přednosti

Individuální přístup

Naší specializací nejsou jen daňové a účetní předpisy, ale i zákony a předpisy jednotlivých oblastí podnikání a jejich aktuální vývoj, což zabezpečuje poskytování služeb přímo na míru určené danému klientovi.

Komplexnost

Naším cílem je poskytovat kompletní služby od zpracování účetnictví, přes daňové poradenství, vedení mzdové agendy, zpracování ekonomických rozborů po zastoupení před orgány státní správy.

Odbornost

Daňoví poradci a účetní naší kanceláře se průběžně vzdělávají a udržují tím svojí kvalifikaci na vysoké úrovni.

Profesionalita

Naše kancelář zachovává profesní mlčenlivost, a proto vztah s klientem je založen na skutečné důvěře.

Daňové poradenství

FOTO WEB (1)_JP,AH.jpg

Daňoví poplatníci jsou v současné době čím dál více regulováni nejrůznějšími právními předpisy. Daňový systém se v posledních letech v České republice i ve vazbě na evropské právo dynamicky vyvíjí. Vychází nové legislativní předpisy a judikatury, a tím přibývají další povinnosti pro poplatníky.

Daňový poradce sleduje veškeré legislativní změny, získává nejaktuálnější informace o vývoji jak legislativy, tak judikatury, tím se stávají služby daňového poradenství neocenitelné. Poradce stojí vždy na straně klienta a chrání a prosazuje jeho oprávněné zájmy, má širokou profesní mlčenlivost a proto vztah s klientem může být založen na skutečné důvěře.

Kancelář 1. Plzeňská daňová a účetní spol. s r.o. působí v oblasti daňového poradenství již několik let a za tu dobu nasbírala spoustu zkušeností, díky kterým Vám může nabídnout profesionální rady v oblasti daní.

Služby daňového poradenství naší kanceláře zahrnují:

  • Zhotovení všech typů daňových přiznání, hlášení, registrací
  • Zastupování při daňových kontrolách
  • Řešení sporů se správci daně
  • Optimalizace daňového základu na základě platné legislativy
  • Komplexní poradenství
  • Vrácení DPH

Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů