1.PPDU_2.jpg
FOTO WEB.jpg

Naše přednosti

Individuální přístup

Naší specializací nejsou jen daňové a účetní předpisy, ale i zákony a předpisy jednotlivých oblastí podnikání a jejich aktuální vývoj, což zabezpečuje poskytování služeb přímo na míru určené danému klientovi.

Komplexnost

Naším cílem je poskytovat kompletní služby od zpracování účetnictví, přes daňové poradenství, vedení mzdové agendy, zpracování ekonomických rozborů po zastoupení před orgány státní správy.

Odbornost

Daňoví poradci a účetní naší kanceláře se průběžně vzdělávají a udržují tím svojí kvalifikaci na vysoké úrovni.

Profesionalita

Naše kancelář zachovává profesní mlčenlivost, a proto vztah s klientem je založen na skutečné důvěře.

O nás

FOTO WEB (2)-společná.jpg

Rádi bychom Vás přivítali v 1. Plzeňské daňové a účetní spol. s r.o., daňové a účetní kanceláři poskytující komplexní služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství.

Naše kancelář působí na trhu od roku 2004 a již od počátku je naším záměrem poskytování daňového a účetního poradenství, které umožní našim klientům optimálně řešit otázky daňového a účetního charakteru související s jejich obchodní činností.

Klademe vždy důraz na individuální přístup, profesionalitu všech zaměstnanců, dostupnost našich služeb a jejich přizpůsobení tzv. na míru každému klientovi, včetně vedení účetnictví nebo mzdové agendy přímo v sídle klienta nebo v jeho vlastním informačním systému. Tento přístup zachováváme jak v případě stálých klientů tak i jednorázově.

V současnosti naše společnost zaměstnává 7 samostatných finančních účetní, 1 specializovanou mzdovou účetní a jednu daňovou poradkyni. Samozřejmostí pro nás je vysoká odborná úroveň, neustálé profesní vzdělávání a informovanost klienta o nejdůležitějších legislativních změnách.

Během své existence si naše společnost získala silnou pozici na lokálním trhu v Plzeňském kraji, nemalou část klientely tvoří také společnosti se sídlem v Praze. Budeme však velice rádi, pokud mezi naše klienty budete patřit také Vy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.