Daňové poradenství

Poradenství v oblasti daní

Daňoví poplatníci jsou v současné době čím dál více regulováni nejrůznějšími právními předpisy. Daňový systém se v posledních letech v České republice i ve vazbě na evropské právo dynamicky vyvíjí. Vychází nové legislativní předpisy a judikatury, a tím přibývají další povinnosti pro poplatníky.

Daňový poradce sleduje veškeré legislativní změny, získává nejaktuálnější informace o vývoji jak legislativy, tak judikatury, tím se stávají služby daňového poradenství neocenitelné. Poradce stojí vždy na straně klienta a chrání a prosazuje jeho oprávněné zájmy, má širokou profesní mlčenlivost a proto vztah s klientem může být založen na skutečné důvěře.

Kancelář 1. Plzeňská daňová a účetní spol. s r.o. působí v oblasti daňového poradenství již několik let a za tu dobu nasbírala spoustu zkušeností, díky kterým Vám může nabídnout profesionální rady v oblasti daní.

Služby daňového poradenství naší kanceláře zahrnují:

  • Zhotovení všech typů daňových přiznání, hlášení, registrací
  • Zastupování při daňových kontrolách
  • Řešení sporů se správci daní
  • Komplexní poradenství
  • Vrácení DPH z jiných členských států

Poptávkový formulář

3 + 1 =

Proč s námi spolupracovat?

Individuální přístup

Naší specializací nejsou jen daňové a účetní předpisy, ale i zákony a předpisy jednotlivých oblastí podnikání a jejich aktuální vývoj, což zabezpečuje poskytování služeb přímo na míru určené danému klientovi.

Odbornost

Daňoví poradci a účetní naší kanceláře se průběžně vzdělávají a udržují tím svojí kvalifikaci na vysoké úrovni. Tím svojí kvalifikaci na vysoké úrovni.

Komplexnost

Naším cílem je poskytovat kompletní služby od zpracování účetnictví, přes daňové poradenství, vedení mzdové agendy, zpracování ekonomických rozborů po zastoupení před orgány státní správy.

Profesionalita

Naše kancelář zachovává profesní mlčenlivost, a proto vztah s klientem je založen na skutečné důvěře.

Sídlo společnosti

1. Plzeňská daňová a účetní spol. s r.o.
Na Roudné 276/19
301 00 Plzeň

: 263 73 076
DIČ: CZ26373076

Kontakty

Telefon

+420 377 329 928

E-mail

sekretariat@ppdu.cz

GDPR

Kde nás najdete